Ahoj, morska przygodo! Okres wakacyjny sprzyja wyjazdom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Zwykle gdy myślimy o wyjeździe, naszym pierwszym skojarzeniem jest woda. Nie tylko morze ale również piękne i nastrojowe jeziora. Bez względu na to, czy wybieramy się na wakacyjny urlop czy też weekendowy wypad, warto pomyśleć o jachcie, który spełni nasze oczekiwania. Jaki powinien być dobry jacht? Przede wszystkim funkcjonalny, stabilny i bezpieczny. Taki, którego konstrukcja będzie wytrzymała i zda egzamin również w czasie załamania pogody. Wybierając się nad wodę musimy być przygotowani na wszystko. Dobry jacht to także nowatorski design, wysoka jakość wykonania i wielofunkcyjne, profesjonalne wyposażenie. Wszystkie te cechy spełnia jacht Nubian 24.

O jachcie

Jacht posiada zabudowę modułową, dzięki czemu może pomieścić nawet ośmioosobową załogę. Posiada trzy kabiny dwuosobowe oraz mesę z dwoma pojedynczymi kojami. Nowoczesna i dopracowana w każdym calu konstrukcja gwarantuje wysoki komfort użytkowania łodzi. Pomieszczenia są przestronne, obszerne oraz ergonomiczne dzięki czemu każdy członek załogi zyskuje nieco miejsca dla siebie. Na łodzi zainstalowano również kambuz z dużym składanym stołem dzięki czemu możliwe jest komfortowe przygotowywanie i spożywanie posiłków. Ma pokładzie jachtu znajduje się obszerny kokpit a powierzchnia całego pokłady jest antypoślizgowa i bezpieczna. Ponadto jacht wyposażono w oszczędne oświetlenie wnętrza typu LED, które oszczędza energię. Na pokładzie znajdują się również dwie bakisty gospodarcze a trzecią umiejscowiono na dziobie łodzi. Tam zamontowano również kosz dziobowy z drabinką teleskopową i półką ułatwiającą komunikację.

Zalety jachtu

Jacht Nubian 24 spokojnie można nazwać jachtem dla najbardziej wymagających i wybrednych żeglarzy. Jego solidna konstrukcja, znaczna wytrzymałość na niesprzyjające warunki takie jak silny wiatr czy deszcz, bardzo wysoka jakość wykonania oraz nowoczesny wygląd i ergonomiczna zabudowa modułowa sprawiają, że zaspokoi on potrzeby każdego żeglarza. Jacht ten łączy w sobie nie tylko solidność i precyzję wykonania ale także nowatorski i atrakcyjny design. Jacht wzbudzi zainteresowanie i entuzjazm wśród wszystkich turystów czy osób uprawiających sporty wodne. Dla swego właściciela będzie źródłem dumy i satysfakcji oraz dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń. Z jachtem Nubian 24 każda wyprawa morska stanie się niezwykłą, wartą zapamiętania przygodą.