Rainer to przewoźnik, który dzięki niskim cenom stał się popularny wśród Europejczyków. Przewoźnik ten oferuje tanie loty z Polski do wielu zakątków Europy. Jednak przed wylotem, warto zapoznać się z zasadami dotyczącymi bagażu.

wymiary bagażu podręcznego do samolotu Rainer

Jeśli chodzi o wymiary bagażu podręcznego do samolotu Rainer powinny one mieścić się w granicach 55/40/20 cm. Pasażerowie mogą również wnieść na pokład samolotu dodatkowy, mniejszy pakunek. Jeśli chodzi o Rainer wymiary bagażu podręcznego dodatkowego, musi on mieścić się w granicach 35/20/20 cm.

 

Pasażerowie również za opłatą mogą dokupić wniesienie jeszcze jednego bagażu podręcznego. Opłata ta wynosi od 8 do 10 euro, w zależności od terminu wykupienia opcji. Każdy pasażer może również wziąć na pokład do trzech sztuk bagażu podręcznego, z których żaden nie może przekroczyć wagi 20 kilogramów. Musimy pamiętać, że każda nadwyżka skutkuje dodatkową opłatą – może to być nawet 11 euro za każdy dodatkowy kilogram! Oznacza to, że nadbagaż może kosztować nas nawet kilkakrotnie więcej niż wykupienie miejsca na drugą walizkę w postaci bagażu rejestrowanego.