Karkonosze to wyjątkowe góry, doskonale znane polskim turystom. Dla tych, którzy w czasie wycieczki po Sudetach zechcą poszerzyć swą wiedze na temat tej niezwykłej grupy górskiej, doskonałą propozycją będą wędrówki po ich czeskich zboczach.

 

Czeskie Karkonosze mają się czym pochwalić, a piękne widoki z pewnością oczarują każdego fana górskich wypraw. Jakimi atrakcjami mogą oczarować aktywnych turystów Czechy? Czeskie Karkonosze to piękne widoki i schroniska, w których turyści z Polski i Czech mogą się wymienić wrażeniami z wędrówek. To również malownicze widoki oraz zakątki, które mogą zachwycić każdego miłośnika przyrody. W czasie wycieczki po czeskich Karkonoszach można się też spotkać z muflonami oraz odwiedzić tak ważne punkty, jakimi są Szpindlerowy Młyn czy Mala Upa.

 

Miłośników jazdy na nartach może z kolei oczarować Pec pod Snezkou. To czeskie miasteczko kusi ośrodkiem narciarskim, świetnym zagospodarowaniem oraz atmosferą, która już dawno docenili polscy turyści odwiedzający czeskie Karkonosze. Tu, w pięknej scenerii, każdy miłośnik sportów zimowych może spędzić niezapomniane ferie zimowe oraz aktywnie spędzić wolny czas.