Góra Chełm w Myślenicach to z pewnością miejsce, które warto odwiedzić choćby raz w życiu. Jedną z atrakcji jest wyjątkowo długa kolejka krzesełkowa – jeśli chodzi o Myślenice wyciągi mają ponad dwa kilometry długości! Przejazd najdłuższej z nich trwa 20 minut, podczas których możemy podziwiać przepiękny Rezerwat Bluszcz.

Góra Chełm Myślenice: szlaki, wyciągi

Góra Chełm Myślenice szlaki oferuje zarówno dla rodzin z dziećmi i mniej zapalonych turystów, jak i doświadczonych rowerzystów, którzy mogą spróbować swoich sił na specjalnie przystosowanych szlakach Na samym szczycie znajduje się wieża, z której rozciąga się niezwykły widok na nawet odległe tereny i pasma górskie.

 

Myślenice Góra Chełm szlaki oferuje także dla narciarzy i miłośników snowboardu. Funkcjonuje tutaj zarówno nartostrada, jak i oddzielne trasy narciarskie, które są dośnieżane oraz oświetlane, przez co możemy skosztować aktywności fizycznej także w godzinach wieczornych. Na stoku znajdziemy również szkółkę narciarską oraz wypożyczalnie sprzętu. W trakcie pobytu w Myślenicach, z pewnością powinnyśmy rozejrzeć się po okolicach: to region, który obfituje w niezwykłe budowle, zamki oraz rezerwaty, dzięki czemu nawet dłuższy pobyt spędzimy aktywnie.