Termy Szaflary są obowiązkowym punktem każdego turysty, który w planach ma zwiedzanie Tatr. Do term z łatwością dojedziemy z Białki Tatrzańskiej czy z Zakopanego – zarówno własnym samochodem, jak i przy pomocy komunikacji publicznej.

Sylwester Szaflary Termy – forum

Słyną one przede wszystkim z organizowania corocznej imprezy sylwestrowej – Sylwester Szaflary Termy słynie z doskonałej muzyki i wspaniałej zabawy do rana. Szaflary Termy sylwester to wydarzenie, które w całości spędzimy w wodzie: to niezwykły sposób na spędzenie tego wieczoru! Ale to miejsce to nie tylko jednorazowe wydarzenie. Jeśli chodzi o Termy Szaflary forum pozwala na znalezienie opinii zadowolonych klientów, w tym również rodzin z dziećmi, które to miejsce polecają także dla najmłodszych gości pobliskich miejscowości.

Szaflary baseny – kamera

Szaflary baseny kamera pokaże nam najważniejsze miejsca w całym kompleksie. Termy to jednak nie tylko ciepłe zbiorniki wodne (w tym również umiejscowione na zewnątrz), ale także saunarium, restauracje, centrum SPA, a nawet hotel, w którym znajduje się również centrum konferencyjne, dzięki czemu to miejsce przypadnie do gustu organizatorom szkoleń i firmowych imprez integracyjnych.