Gry lotto są nadal bardzo popularne. Dzięki dużemu zróżnicowaniu gier każdy może znaleźć idealną dla siebie. Która gra liczbowa jest najbardziej odpowiednia dla osób, które po prostu chcą szybko obstawić wynik?
Obecnie, dzięki metodzie chybił trafił, wizyta w kolekturze trwa tylko chwilę. Metoda ta jest idealna dla osób, które wierzą w swoje szczęście i w to, że bez względu na to, jakie liczby obstawią, to będą one zwycięskie. Także osoby, które nie chcą głowić się nad własnym zestawem liczb wybiorą obstawianie chybił trafił. W przypadku tego sposobu obstawiania, liczby wybierane są przez maszynę. Tę metodę można wykorzystać zarówno przy grze: Lotto, Mini Lotto, Keno, Multi Multi, Ekstra Pensja, Kaskada czy Eurojackpot.

W przypadku większości gier możliwe jest również obstawienie własnego zestawu liczb. Wyłącznie w przypadku Kaskady jedyną opcją jest zakup zakładu metodą chybił trafił. Warto pamiętać, że oprócz standardowych rodzajów gier istnieją również rozmaite dodatki, takie jak Super Szansa. W tego rodzaju gry można zagrać wyłącznie poprzez obstawienie standardowego zakładu i dokupienie dodatku.
Wyniki lotto można znaleźć na stronie internetowej lotto. Wyniki można sprawdzić również w dowolnej kolekturze.