Jeśli uwielbiamy poruszać się na wrotkach, to należy skorzystać z parku rozrywki specjalizującego się w tym zakresie. Całkiem możliwe, że większość z nas pamięta jak kiedyś jeździło się na wrotkach. Żeby przypomnieć sobie te dawne czasy lub nauczyć się całkiem od nowa utrzymywać równowagę, to warto udać się do Mielca, gdzie funkcjonuje Centrum Rozrywki „Wrotki na Wypasie”. Znajduje się dokładnie na ulicy Wolności 85 i przygotowuje dużą liczbę atrakcji dla dzieci, ale też i dorosłych.

JAKA JEST OFERTA?
W centrum rozrywki „Wrotki na Wypasie” można zorganizować wiele imprez okolicznościowych – między innymi urodziny, chrzciny albo komunię. Poza standardową jazdą na wrotkach, istnieje możliwość wzięcia udziału w przygotowywanych zabawach czy nauce jazdy na tym sprzęcie prowadzonej przez specjalistów.

RESTAURACJA
W centrum działa też restauracja serwująca różne dania obiadowe, na przykład pierś z kurczaka z frytkami albo pizzę. Poza tym można zamówić desery. Do picia są napoje zimne (w tym piwo) oraz gorące.

ZAJĘCIA DLA ZORGANIZOWANYCH GRUP
Centrum nie poprzestaje na jednej stałej ofercie. Co jakiś czas następują zmiany. Z okazji wakacji, aktualnie można skorzystać z jednego wybranego spośród trzech dostępnych pakietów. Jeśli opiekunowie grupy pragną zmienić szczegóły danej oferty, to muszą skonsultować tę sprawę z biurem. Wtedy też zostaje ustalona ostateczna kwota za pakiet.

1 PAKIET ZAWIERA:
– Czas zabawy trwa godzinę
– Można wypożyczyć sprzęt do jazdy
– Grupa posiada dostęp do wszystkich oferowanych atrakcji

2 PAKIET ZAWIERA:
– Czas zabawy trwa dwie godziny
– Dostęp do wszystkich atrakcji
– Obecny jest animator zabawy
– Zagwarantowany jest obiad dla uczestników
– Można pić lemoniadę bez ograniczeń
– Opiekunowie wchodzą gratis

3 PAKIET ZAWIERA:
– Czas zabawy trwa dwie i pół godziny
– Udostępniany jest cały potrzebny sprzęt do jazdy
– Można korzystać ze wszystkich atrakcji w centrum
– Obecny jest animator
– Przygotowany jest obiad dla grupy
– Opiekunowie otrzymują wejściówki oraz ciepłe napoje