Hotel w Kazimierzu Dolnym

Kazimierz Dolny jest to miasto, które od jakiegoś czasu zaczęło przyciągać turystów nie tylko z Polski ale z całego świata. Miasto jest niezwykle mocno związany z historii. Tam gdzie się znajduje odbywały się targi kupieckie, dzięki temu mogły powstać piękne kamienice bogatych kupców i mieszczan. Samo miejsce jest bardzo urokliwe, leżące nad Wisłą, jak głoszą stare zapiski w dawniejszych czasach rzeka ta służyła do transportu zboża do Gdańska, dzięki temu możliwy był rozwój miasta i przybywający do niego kupcy.

Willa Murka jest nie tylko pięknym historycznym obiektem niedawno przerobionym na hotel, ale jest to głównie miejsce oferujące nam wspaniały wypoczynek. Willa znajduje się około 800 metrów od centrum Kazimierza Dolnego, a w dodatku leży obok przepływającej Wisły. Niewielkie miasto, przepływająca rzeka i otaczająca przyroda czyni miejsce to idealnym aby wypocząć. Dodatkowo organizatorzy stworzyli tam świetne warunki do spotkać firmowych. Wyjazdy integracyjne mogą być dobrym wyborem gdy wybierzemy właśnie Wille Murka, wielkie sale konferencyjne z najnowszym wyposażeniem idealnie się do tego sprawdzą. Ponad to znajdziemy tam tak zwany Spichlerz, w którym znajdują się restauracja oraz dodatkowa sala konferencyjna zrobiona z ogromnym rozmachem mogąca pomieścić aż 100 osób.

Posiada system kinowy w rzutniki, mikrofony i flip-chart. Organizując dajmy na to bankiet możemy skorzystać z usług tamtejszego DJ-a, a tamtejsza kuchnia jest na wysokim poziomie, przygotowywana przez świetnych kucharzy, na pewno nie będziemy zawiedzeni. Będąc już w tamtym miejscu nie możemy zrezygnować z możliwości zwiedzania samego miasta. Jest tam wiele atrakcji, które domagają się po prostu ich zwiedzania na przykład wspaniały rejs po Wiśle czy przejażdżka meleksem. To tylko przykłady, miasto oferuje wiele więcej miejsc nadających się do zwiedzania. Zdecydowanie jest to miejsce, które trzeba odwiedzić nawet dlatego aby wypocząć, ponieważ po to została stworzona Willa Murka.