Domek wczasowy to najlepszy wybór na wakacyjny wyjazd. Wyjeżdżając na wczasy, zarówno w wakacje jak i po sezonie, turyści coraz częściej korzystają właśnie z oferty domków wypoczynkowych. Wybierając taką właśnie formę urlopu należy zwrócić uwagę nie tylko na położenie obiektu ale też znajdujące się na miejscu możliwości spędzania wolnego czasu, wyżywienie czy wyposażenie wynajmowanego domku. Obiektem zaspokajającym wszystkie oczekiwania będą Domki Skowronki Yasou.

Lokalizacja

Domki wypoczynkowe znajdują się ok. 3 km od centrum Kątów Rybackich i ok. 10 km od Krynicy Morskiej. Domki od plaży i morza dzieli zaledwie 800 m, które można pokonać wygodną trasą przez las.

Atrakcje dla każdego

W ośrodku wczasowym znajdziemy liczne atrakcje oraz bogatą ofertę rozrywkowo-wypoczynkową na każdą pogodę. Jest to miejsce idealne zarówno dla rodzin oraz pojedynczych osób. Znakomite do wypoczynku rodzinnego, integracji ze znajomymi czy samotniczej wyprawy. Domki Skowronki umożliwiają wczasy ze zwierzętami domowymi. Zapewnione jest wyżywienie, darmowe WiFi i bezpłatny parking. Z atrakcji, które umilą nam wypoczynek można wymienić boiska do gier zespołowych, sprzęt do badmintona, plac zabaw czy bibliotekę. Na miejscu goście mogą urządzić grilla lub integracyjne ognisko. Bliskość lasu zapewnia ciszę i spokój a tutejszy klimat ma kojący wpływ na samopoczucie. Krótki spacer umożliwia dotarcie do pięknej plaży i morza. Na miejscu można zorganizować zarówno pieszą wyprawę jak i dłuższą wycieczkę rowerową.

Atrakcje w okolicy

Kompleks domków od centrum Kątów Rybackich dzieli 3,8 km. W tej miejscowości możemy zwiedzić Muzeum Zalewu Wiślanego. Miejscowy oddział Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku prezentuje historię rybołówstwa na lokalnych ziemiach.
W pobliżu ośrodka Domki Skowronki znajdziemy również piękny las – część rezerwatu  “Kąty Rybackie”. Miejsce znane jest szczególnie jako kolonia lęgowa kormoranów.

Domek wypoczynkowy zaspokoi oczekiwania każdego turysty – zarówno odpoczywającego aktywnie jak i poszukującego na urlopie ciszy i spokoju. To świetny wybór na dłuższe wczasy, weekend czy kilkudniowy wypad nad morze.