W górach, w przeciwieństwie od innych regionów Polski, sezon turystyczny trwa cały rok. W niemal każdym miesiącu możemy zaznać niezwykłego odpoczynku, jak i oddawać się wielu atrakcjom.

Szkółka narciarska dla dzieci Wisła

Zima jest jednak okresem, w którym szczególnie kwitnie turystyka – to przede wszystkim czas podziwiania ośnieżonych szczytów z ciepłych term oraz zażywania aktywności fizycznej. Szkółka narciarska dla dzieci Wisła oferuje naukę zarówno najmłodszych uczestników rodzinnych wycieczek, jak i starszych turystów.

atrakcje dla dzieci w górach zimą

Jeśli chodzi o atrakcje dla dzieci w górach zimą, mamy również do dyspozycji kuligi w zaprzęgach konnych, wypady do aquaparków oraz całoroczne muzea, nastawione przede wszystkim na najmłodszych gości. Lato natomiast to przede wszystkim czas pieszych i rowerowych wypraw, zwiedzania kotlin oraz spożywania najcudowniejszych wyrobów mleczarskich, tak słynnych we wszystkich regionach górskich. Nieco mniej popularnym czasem na zwiedzanie polskich gór jest wiosna i jesień – obie te pory roku jednak dostarczają niesamowitych wrażeń i są szczególnie doceniane przez bardziej wymagających turystów.