Oravice to ogromny kompleks, który zapewnia wielogodzinną zabawę dla całej rodziny. Gorące źródła Oravice Słowacja to nie tylko wody geotermalne, ale również aquapark. Znajdziemy tutaj sztuczne fale i stumetrową zjeżdżalnie wodną – obie atrakcje są zewnętrzne, co pozwala na podziwianie pobliskich szczytów górskich.

Słowacja Oravice gorące źródła

W kompleksie znajduje się również sauna fińska oraz prysznic z wodą morską, który umożliwia zrelaksowanie ciała i umysłu. Słowacja Oravice gorące źródła to także fontanny i bicze wodne. Na terenie kompleksu znajduje się kącik dla dzieci, który wyposażony jest nie tylko w zabawki, ale również domki, basen z piłkami i małe zjeżdżalnie. W całym parku wodnym znajduje się siedem basenów, w tym również specjalna strefa dla seniorów, basen sportowy oraz jacuzzi.

gorące źródła Oravice – cennik

Jeśli chodzi o gorące źródła Oravice cennik jest bardzo atrakcyjny. Możemy wybrać jedną z wielu opcji oraz liczyć na specjalne niższe ceny w godzinach porannych. W ofercie są również karnety, dzięki którym możemy zaoszczędzić pewną kwotę jeśli chcemy częściej korzystać z całego kompleksu i dostępnych w nim atrakcji.