Krynica Morska to jeden z najbardziej obleganych kierunków wakacyjnych na Pomorzu. Znajduje się w niedalekiej odległości od Gdańska i można tutaj bez problemu dojechać nie posiadając własnego samochodu. Bardzo komfortowy dojazd jest z gdańskiego dworca autobusowego. Wypoczywającym łatwo odnaleźć się w typowo wakacyjnym klimacie, a dodatkowe atrakcje na każdą kieszeń sprawią, że wyjazd dla każdego okaże się udany.

Kąpiele i baseny

Nad polskie morze warto się wybrać w wakacje, kiedy temperatura wody pozwala na zamoczenie się w morzu. Chociaż i tak nie zawsze jest to możliwe ze względu na kapryśną pogodę. Nie zawsze jest tak, jak turyści to sobie wymarzą. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych, wyjściem jest poszukiwanie innych atrakcji, z których można korzystać.Prawdopodobnie najlepsze, co można znaleźć na pomorzu, to Krynica Morska zjeżdżalnie znajdziemy je w niesamowitym aquaparku zlokalizowanym Hotelu Continental. Oferuje on wszystko, co powinien mieć obiekt tego typu. Znajdują się tutaj baseny, do których można się dostać z jednej ze spiralnych zjeżdżalni. Dorośli chętnie korzystają z saun, a dzieci z wodnego placu zabaw. Dodatkowo baseny są wyposażone w bicze wodne, leżanki i płaszcze wodne. Wszystko, co jest potrzebne w gorący dzień, a także to, za czym tęskni się w zimie – rewelacyjna zabawa w wodzie.

Hotel jest zlokalizowany w dostępnym dla każdego miejscu. Ceny są standardowe, więc nie nadszarpną urlopowego budżetu przewidzianego nawet na rodzinny wyjazd nad morzem.