To nie szaleństwo, to zbliżające się lato sprawia, że dookoła jesteśmy wręcz bombardowani reklamami wszystkich tych pięknych miejsc, do których chcielibyśmy już zaraz odlecieć.

 

Dosłownie i w przenośni. Nic dziwnego, zimne, a właściwie zimniejsze i z pewnością zbyt szare miesiące trwają w naszym kraju zdecydowaniu zbyt długo! Co więc dziwnego w tym, że wszyscy czekają na wakacje 2020 roku? I każdy snuje już na ich temat jakieś plany… Że będzie leżał na plaży, wspinał się na górskie szczyty, zdobywał miasto nocą, wstawał z pianiem wiejskiego koguta – już same takie myśli sprawiają, że w zupełnie innej atmosferze przebiega wyczekiwanie upragnionego urlopu.

 

Takie właśnie powinny być wakacje – 2020 czy każdy inny rok – bez znaczenia. Czyli jakie? Pełne słońca, ciepłego wiatru, smacznego jedzenia, beztroskie, ale jednocześnie zachęcające do wyzwań, które w normalnych okolicznościach, czyli w rutynie dnia codziennego, przeszłyby nam koło nosa, no, ale rutyna to nie wakacje. 2020 roku niech będą podwójnie, jak sama liczba, niezapomniane!